Bornova Enerji olarak vermiş olduğumuz hizmetler; gerek firmamızı, gerekse müşterilerimizin korunması adına, ayrıca kanun gereği de anlaşmalarımız “Sözleşme” altına alınmaktadır. Sözleşme örneğini incelemek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Satış ve Ticaret

Bornova Enerji olarak; almış olduğumuz toptan satış lisansıyla müşterilerine elektrik sektöründe toptan elektrik ticareti ve satışı faaliyetleri ile hizmet vermektedir. Elektrik enerjisini uygun fiyat ve yüksek hizmet kalitesiyle serbest tüketicilere sunmaktadır. Böylece müşterilerine rekabet avantajı kazandıracak doğru çözüm seçenekleri ve tasarruf imkanları yaratmaktadır.

Risk Yönetimi

Bornova Enerji olarak; Sahip olduğumuz uzman kadrosu ile ulusal ve uluslararası toplam elektrik üretim-tüketim tahminlerini yapar, Elde edilen bu sonuçlar ile müşterilerinin karlılıklarını artırıcı paketler oluşturur.

İkili Anlaşmalar

Bornova Enerji olarak; Elektrik enerjisini uygun fiyat ve yüksek hizmet kalitesiyle serbest tüketicilere ikili anlaşmalara yapmak sureti ile sunmaktadır. Böylece müşterilerine rekabet avantajı kazandıracak doğru çözüm seçenekleri ve tasarruf imkanları yaratmaktadır.

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Bornova Enerji olarak; Sahip olduğumuz uzman kadro ve tecrübemizle enerji tüketimi üzerine firmalara ve kamuya danışmanlık hizmetlerimiz mevcuttur.

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

KAPAT